Web Sitemize Hoş Geldiniz 
Kombi Tamir Bakım Onarım Petek Temizleme Servisi

 


 

Hizmetlerimiz

Kombi Tamiri ve Onarımı

Kombi Bakım Servisi

Kombi Petek Temizliği

Kombi Montaj Kurulumu

Klima Servisi Tamir ve Onarımı

Klima Montajı ve Bakım Servisi

Bizi Arayın

Yanıp Sönen Yazı

Site Haritası
Takvim

Hürriyet Mahallesi Petek Temizliği

Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Petek Temizliği

Bahçelievler Kombi Servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombi ve peteklerinizin temizleme işlemleri aynı gün içinde sağlanmaktadır.Bahçelievler Hürriyet Mahallesi Petek Temziliği olarak sizlere özel makine ve ekipmanlar ile sunmakta olduğumuz temizlik işleminden sonra %30'a varan tasarruf elde etmiş olursunuz.Fevzi Çakmak Mahallesi Kombi petek temizliği özel ilaçlı su ve makine aracılığı ile yapıldığı için petekleriniz ilk gün ki gibi sıcaklık elde etmiş olursunuz.

Kombi Bakımlarınızın yapılması durumunda petek temizliği yaptırmadıysanız.Mutlaka Petek Temizliği işlemlerinizi yaptırınız.Uzun yıllar temizliği yapılmamış bir petek zaman ile çürüyebilmektedir.

Hürriyet Mahallesi Petek Temizleme Servisi olarak sizlerin tüm sorunlarınızı haftanın 7 günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.Kombi Servisi Bakım Onarım Petek Temizliği gibi tüm servis hizmetleri için 0212 452 27 52 nuaradan bizlere ulaşabilrsiniz.

Petek Temizleme İşlemi Ne İşe Yarar?

3 Yılda bir yapılması gereken Fevzi çakmak petek temizliği yapılmadığı takdirde peteklerin içinde bulunan çamur ve balçık uzun zaman tesisat hattının içinde kaldığı için peteklerinizi tıkamaktadır.Bu yüzden peteklernizin alt kısımları ısınmamaktadır.

Petek Temizleme Makinesinin yardımı ile peteklerin içinde bulunan pis suyun içine özel ilaçlar karıştırılarak pis su tahliyesine başlanır.Bu sayede peteklerinizin içi tertemiz olur.

Petek Temizliği İşlemi Pahalı Mı?

Petek Temizleme Servisi olarak fiyatlar Ekonomik olarak tutulmaktadır.Petek Temizleme Fiyatları petek sayısına göre değişkenlik göstermektedir.Kombi ve Petek temizliği işlemleri birlikte gerçekleştirildiği takdirde daha uygun fiyatlar yer almaktadır.

Mevsim geçişlerinde yapılması gereken Petek Temizleme işlemleri için 0212 452 27 52 numaralı çağrı merkezinden bizlere ualaşarak detaylı bilgi alabilrsiniz.Kombi Petek Temizliği gibi tüm teknik servis hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır.