Web Sitemize Hoş Geldiniz 
Kombi Tamir Bakım Onarım Petek Temizleme Servisi

 


 

Hizmetlerimiz

Kombi Tamiri ve Onarımı

Kombi Bakım Servisi

Kombi Petek Temizliği

Kombi Montaj Kurulumu

Klima Servisi Tamir ve Onarımı

Klima Montajı ve Bakım Servisi

Bizi Arayın

Yanıp Sönen Yazı

Site Haritası
Takvim

Eca Kombi C6 Arızası

Eca Kombi C6 Arızası

 

Kullanmak olduğunuz ECA Marka kombilerinizin dijital ekranında c6 hatası ile karşı karşıya kalmanız durumunda yapmanız gereken şalteri kapatıp en yakın konumda bulunan servis ekibine ulaşarak teknik destek talebinde bulunmalısınız.

Eca marka kombileriniz neden c6 hatası verir.Uzun yıllar boyunca fan motoru yüksek devirlerde çalıştığı için fan motoru zamanla bozulmaktadır.Bu sebepten dolayı dijital ekranda ci hatası ile karşı karşıya kalırsınız.Bozulan bir fan motoru zamanla ses yapar ve kombileriniz gürültülü çalışmaya başlar bu gürültülü ses zamanla çoğalır ve cihazınız C6 Arızası verir.

Eca Kombi C6 Hata Kodu

Hava Protestat kontağının açık kalmasından dolayı ekranda c6 hatasını görebilirsiniz.Hava Protestat takılı kaldığı zaman kombilerinizin fan motoruna giden Enerjiyi keser ve fan motoru çalışmaz.Bu gibi bir durumda ekranda c6 hatasını görürsünüz.

Eca Kombi C6 Hatası

Eca marka kombilerinizin dijital ekranında c6 arızası ile karşılaştığınız zaman bu cihazınızın Elektronik kartının zarar gördüğü anlamına gelir.Yüksek voltajdan kaynaklanan bir yanma sonucu kartınız hasar görür ve kombileriniz ekranda c6 hatası vermiş olur.Elektronik kart uzman kişiler tarafından revizyonu yapılır ve 1 yıl garanti kapsamı altına alınarak ilk gün ki duruma getirilir.

Eca kombi c6 hatası ile karşılaştığınız zaman uzman ekiplerimiz sizlerin tüm sorunlarınızı 7/24 saat kesintisi çözmektedirler.

eca kombi c6 arızası,eca kombi c6 hatası,eca kombi c6 hata kodu

Eca kombi c6 hatası,eca kombi c6 arızası,eca kombi ses yapıyor,eca kombim çalışmıyor,eca kombi gürültülü çalışıyor.